Poštovné zdarma pro všechny objednávky nad 1200 Kč

Žitná mouka Pernerka

Domácí chléb jedině z žitné mouky!

Nechutnají vám průmyslové bochníky chleba ze supermarketů? Není nic snadnějšího, než si upéct lahodný a vláčný domácí chléb. Zapomeňte na klasickou mouku, protože chutný bochník vytvoříte pouze za pomoci kvalitní žitné mouky. A odkud se žito bere? Pro jeho pěstování jsou nejlepší oblasti s vyšší nadmořskou výškou, takže jej najdeme především v podhorských oblastech.

 

Žitná mouka Pernerka těží z dlouhé tradice zavedené značky a na kvalitě získává především prostřednictvím zkušených mlynářů. Výrobě mouky zasvětili nejen život, ale také srdce, a proto je každé kilo žitné mouky vyrobeno s láskou. Samozřejmostí je použití moderních strojů a technologií zpracování.

 

Kde se hodí použít žitnou mouku?

Žitná mouka Pernerka je jednou z nejlepších na trhu. Její vynikající vlastnosti se projeví nejen při přípravě domácích chlebů a kvásků, ale také při pečení slaných i sladkých pokrmů nebo sladkého pečiva. Žitnou mouku lze také kombinovat s moukou špaldovou či pšeničnou. Žitné mouky se vůbec bát nemusíte!

  • BIO zitna celozrnna hladka 700x650px Kód: 2491
    Pernerka Bio žitná hladká mouka 1 kg
    Skladem (> 5 ks) Značka: Žitná mouka Pernerka

    Oblíbené jsou žitné rohlíčky, palačinky, medovník a další recepty. Žitnou mouku lze použít samostatně nebo v kombinaci s pšeničnou bílou či špaldovou moukou. Pro správné nakynutí těsta je důležité na každé čtyři díly žitné mouky přidat jeden díl světlé špaldové nebo pšeničné mouky.

    42 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem